https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2020/03/Untitled-1-1.jpg
TÜRKİYE 'NİN HER NOKTASINDA

Kalite Tesadüf Değildir

Su yalıtımı polyurea gerçekleştirdiği yapı projelerinde kullandığı klasik yalıtım uygulamalarının eksiklerini tespit etmiş, bu doğrultuda daha hızlı, daha etkin ve daha tasarruflu yalıtım malzemeleri arayışına girmiştir.

Su yalıtımı polyurea da gerçekleştirilen yapı projelerinde klasik yalıtım malzemeleri yerini Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerine terk etmektedir. Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinde kullanılan malzeme ve uygulama biçimi yönünden, klasik yalıtım malzemeleri karşısında birçok üstünlüğe sahiptir.

Su yalıtımı polyurea  yalıtım sektörünün yükselen değeri olan Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinden ana amacı ısı yalıtımı olan Sprey Poliüretan Köpük ( Sprey polyurea ) ile Püskürtme Yalıtım uygulamalarına başlamıştır

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Su yalıtımı polyurea  yalıtım sektörünün yükselen değeri olan Püskürtme Yalıtım Çözüm Sistemlerinden ana amacı ısı yalıtımı olan Sprey Poliüretan Köpük ( Sprey polyurea ) ile Püskürtme Yalıtım uygulamalarına başlamış, diğer yalıtım uygulamaları olan su-ses-yangın uygulamalarının da Türkiye’de püskürtme olarak uygulanabilmesi için girişimlerine hız vermiştir. Bugün geldiğimiz noktada ise klasik ısı-su-ses-yangın uygulamaları yerine; ısı yalıtımı uygulamasını Sprey Poliüretan Köpük-Spf , su yalıtımını Sprey polyurea ses yalıtımını Fono Sprey ve yangın yalıtımın yerine Sprey Tecwool gelmiştir

polyurea su İzolasyon alanının proje isteklerine uygun olarak; ‘’doğru teşhis’’ ‘’doğru ürün’’ ‘’ doğru uygulama‘’  ” doğru ekip ” ” doğru zaman ” vb. örnekleri çoğaltabileceğimiz konular ve teşhisler bulunmakla birlikte bunların beraberinde,

Gerek ürünün TSE, TSEK gerekse uygulamanın uluslararası standartlara (ISO 9001, EN, ASTM) uygun olması sağlanır. kullanılan ürün ve uygulamalar bu doğrultuda kişi şahıs ya da kurul kuruluşlara iletilir.

Ürün ve uygulama gereklerine göre her aşamada gerçekleştirilen kalite kontrol testleri ile işin doğruluğu ve performansının ölçülmesi sağlanır.

Bu doğrultuda okumuş olduğunuz makalemizde olayı bütün şeffaflığıyla sizlere aktarmış bulunmaktayız, www.suyalitimipolyurea.com sitemizde belirttiğimiz gibi istediğiniz zaman bizlere adres bölümümüzden ulaşıp ücretsiz danışmanlık hizmetimizden mutlaka yararlanmalısınız

Bütün Bunları bünyesinde toplayan Su yalıtımı polyurea, yalıtım uygulamalarının tamamını püskürtme olarak tek çatı altında toplaması, teknik alt yapısı ve profesyonel uygulayıcıları ile yurtiçinde Yalıtım Çözüm Sistemlerini ilerlemektedir.

Su yalıtımı polyurea  üstlendiği liderlik misyonunu Türkiye de. uygulamalarında da başarıyla sürdürmektedir. Bunun bilincinde olmak en başta ülkemiz adına ondan sonra kendi adımıza başarabileceğimiz en büyük vizyondur.

Müşterilerinin teknik danışmanı ve çözüm ortağı olmayı benimseyen, sorunlara ve ihtiyaçlara müşterileri ile birlikte çıkış yolu arayan Su yalıtımı polyurea, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

GET IN TOUCHContact Kendrick

Distinctively exploit optimal alignments for intuitive bandwidth. Quickly coordinate e-business applications through revolutionary catalysts for change.
Adres
Adres
Sütlücü Mahallesi
Karaağaç Cd. No:116
Beyoğlu/İSTANBUL
Bizi arayın

+90 212 455 7 407
+90 532 711 0 588
Bize e-posta gönderin
izobedel@izobedel.com
basri@izobedel.com
https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2020/04/img-people-02-640x674-1.jpg
 • Work experience
 • HR experience
 • Awards & Honours

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals after maintainable products.

 • 2000-2005
  Collaboratively administrate empowered markets via plug-and-play networks. Dynamically procrastinate B2C users after installed base benefits. Dramatically visualize customer directed convergence without revolutionary ROI.
 • 2005-2008
  Efficiently unleash cross-media information without cross-media value. Quickly maximize timely deliverables for real-time schemas. Dramatically maintain clicks-and-mortar solutions without functional solutions.
 • 2008-2019
  Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

Collaboratively administrate turnkey channels whereas virtual e-tailers. Objectively seize scalable metrics whereas proactive e-services. Seamlessly empower fully researched growth strategies and interoperable internal or “organic” sources.

Credibly innovate granular internal or “organic” sources whereas high standards in web-readiness. Energistically scale future-proof core competencies vis-a-vis impactful experiences. Dramatically synthesize integrated schemas with optimal networks.

Interactively procrastinate high-payoff content without backward-compatible data. Quickly cultivate optimal processes and tactical architectures. Completely iterate covalent strategic theme areas via accurate e-markets.

Phosfluorescently engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric “outside the box” thinking. Completely pursue scalable customer service through sustainable potentialities.

 • 2002: Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms.
 • 2004: Holisticly predominate extensible testing procedures for reliable supply chains.
 • 2005: Dramatically engage top-line web services vis-a-vis cutting-edge deliverables.
 • 2009: Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies.
 • 2012: Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing.
 • 2018: Holistically pontificate installed base portals after maintainable products.
TÜRKİYE 'NİN HER NOKTASINDA

Projelerimiz
İnceleyin

BİLGİLERİMİZ
Hızlı İletişim
Yalıtım sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
izobedel@izobedel.com
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yalıtım projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.
BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yalıtım sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar

Yalıtım projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.