https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2020/04/1-5.jpg

Polyurea Nedir

Su yalıtımı Sprey Polyurea ilk olarak 1980’lerin başlarında yüksek güç ve darbeye dayanıklılıkları dolayısıyla otomobillerde gösterge paneli uygulamaları için geliştirilmiştir. İlk püskürtülebilir Su yalıtımı ve zemin kaplamalarda. Polyurea piyasaya 1980’lerin sonlarında, daha ucuz, taşınabilir ve ticari açıdan kolay bulunabilir ekipman kullanılarak uygulanabilen çoklu komponent (bileşen) sistemi olarak çıkmıştır. Geleneksel sistemler ile karşılaştırıldığında Sprey Polyurea’ların hızlı sertleşme özelliği belirleyicidir.

Günümüzde Su yalıtımı polyurea hakkında; yalıtım, onarım ve derz dolgusu konularında dünyadaki en son yalıtımdır. Sprey polyurea olarak uygulanabilen hızlı kürleşme özelliği sayesinde projeleri 10-20 saniyede kullanıma almaya imkân tanıyan yeni bir yalıtım malzemesidir. su yalıtımı polyurea mükemmel kimyasal, termal ve UV dayanımı özellikleri ile ter türlü alanın yalıtımında kolaylıkla kullanılabilir. Kullanılan formülasyon ve uygulamalar sayesinde su yalıtımı ve zemin kaplamalarda polyurea birkaç dakika içinde uygulama alanını kullanıma açma özelliği sayesinde maliyetlerde ve uygulama personel giderlerinden tasarruf sağlar.

https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2020/04/1-5.jpg
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Polyurea Özellileri

Sprey polyurea Çok hızlı reaksiyonTek parça kaplama, Birçok solvent, asit, tiner ve petrol ürünlerine Dayanıklıdır. Korozyona karşı mükemmel koruma, düşük geçirgenlik, tuzlu su ve ayrıca her türlü hava koşullarına dayanıklı.polyurea Yüksek darbe ve aşınmaya dayanıklıdır.

Çok düşük sıcaklıklarda esnek ve çok sıcak ortamlara dayanıklıdır.  % 400 esneklik % 100 sert, solventsiz, VOC uçucu organik bileşen) içermez kokusuz UV ışınlarına dayanıklıdır.
polyurea Birçok yüzeye mükemmel yapışma plastik fiberglas ahşap köpük. beton çelik alüminyum
Hızlı kullanılabilirlik. Mükemmel gerilme ve yapısal mukavemet, ayrıca kopmada yüksek elastikiyet.

https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2020/04/1-3.jpg
https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2020/04/1-4.jpg

Polyurea Uygulama Alanları

Su yalıtımı polyurea çatı, teras ve balkon mutfak banyo tuvalet gibi ıslak zemin yalıtımı bodrum ve beton duvarların su yalıtımı yapıların metal yüzeylerin kaplanması otopark araç hayvan barınakları zemin kaplamaları soğuk hava depolarının tank, silo ve boru kaplamaları su parklarının. polyurea süs havuzlarının ve yüzme havuzlarının su yalıtımı polyurea sulama kanalları su depoları köprüler .

Sütçülük ve Bira Fabrikaları Laboratuvarlar Havacılık ve Uzay Sanayi Havaalanı. Askıları Picture Tube ÜretimTesisleri Otomobil Atölyeleri Çay Bahçelerinde Fermantasyon Katı Tekstil fabrikaları Depo Oteller ve Restoran. Kimyasal bitkiler İlaç Endüstrileri Gıda İşleme Alanları Şişeleme Tesisi Elektrik / Elektronik Sanayi Bilgisayar Odaları Hastaneler Ameliyathaneler ve Koridorlar Nükleer enerji santralleri.

Güçlü, köklü,
faydalı bir

Yalıtım için Ülkemize
Değer katıyoruz

Kaplama olarak biz Türkiye de ilk polyurea uygulaması yapan firmayız. Binlerce metrekare püskürtme sistem projeleri teslim ettik
Polyurea esnektir. Daha doğrusu polyurea bir
kimyasal bileşik olduğu için istenilen esneklikte üretilebilir.
Esneklik otopark zemin kaplama ve su yalıtımında en çok aranılan özelliktir.
Binaların toprak altında kalan temel ve perde duvar gibi kısımları her zaman gerek yağmurların etkisiyle gerekse yeraltı sularının etkisiyle sürekli nem ve suya maruz kalır.
Havuzların yapısal mukavemetini arttırmak, sızdırmazlığını güvence altına almak ve çevresel etkenlerin meydana getireceği korozyondan korumak amacıyla, ortam koşulları ve yapılan analizler doğrultusunda içten veya dıştan Su yalıtımı polyurea uygulaması yapılır.
Her türlü deniz taşıtının su yalıtımı uygulamalarında, okyanus tipi balıkçı gemileri ile balıkçı teknelerinin balık saklama alanlarının su yalıtımı uygulamalarında Sprey Polyurea vazgeçilmezdir.
Polyurea zemin kaplama ve su yalıtım çözümleri ayrıca endüstriyel üretim alanlarında kullanılan son teknolaji esnek, kimyasal direnci yüksek kaplama sistemidir

Su yalıtımı polyurea

kaplamalarda çelik. beton bitüm ve ahşap gibi çeşitli yüzeyler için son derece dayanıklı su geçirmez ve anında kürlene kaplamadır.

Su Yalıtım Polyurea

Su yalıtım polyurea ve Isı yalıtımı poliüretan sektörünün üncüsüyüz. Püskürtme yalıtım teknolojilerinde ham madde, donanım ve uygulama ölçeğinde sektörün lideriyiz. Türkiye'de püskürtme yalıtım sistemlerde en yüksek metrajlı projelere biz imzamızı attık.
Genel Müdürlük
Sütlücü Mah. Karaağaç Cd. No:116 Halıcıoğlu Beyoğlu 34445 / İSTANBUL
Fabrika
Hamidiye Mah. F.S.M. Cad. Nizam Sok. No:17/1 Kağıthane/İSTANBUL
Email
izobedel@izobedel.com
www.suyalitimipolyurea.com
Bizi arayın
0 (212) 455 7 407
0 (532) 711 05 88
bt_bb_google_maps_coverage_image
BİLGİLERİMİZ
Hızlı İletişim
Yalıtım sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
izobedel@izobedel.com
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar
Yalıtım projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.
BİLGİLERİMİZHızlı İletişim
Yalıtım sektöründe teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çok hızlı adapte oluyoruz.
YERLERİMİZBizi Nerede Bulabilirsiniz?
https://suyalitimipolyurea.com/wp-content/uploads/2019/04/img-footer-map.png
TAKİPTE KALINİzobedel Sosyal Bağlantılar

Yalıtım projelerinde ki deneyimimiz ve sosyal sorumluk anlayışımız sektördeki yerimizi perçinliyor.